Hansabuss on Baltimaade kvaliteetseim bussiettevõte, mis korraldab tellimusvedu peamiselt Eestis, Lätis ning Põhja-Euroopas ja riigisiseseid avalik-kommertsbussiliine ning töötajate regulaarset tööle- ja kojuveo teenust.
Oleme ainsana Eestis rahvusvahelise bussiettevõtteid koondava võrgustiku Global Passenger Network (GPN) liige. GPN-i kuuluvad parimad rahvusvahelist tunnustust omavad bussiettevõtted.
Hansabussi tütarettevõte Lätis on Hansabuss Latvia SIA, mis ühtlasi opereerib ka Riga City Tour’i.
2016. aastal omandas Hansabuss 74-protsendilise enamusosaluse reisijateveoga tegelevas Eesti ettevõttes Samat AS, mis pakub siseriiklikult reisijateveo teenuseid avalikus liiniveos, kommertsliinidel

0

Bussi

0

Inimest

0 M

Läbitud kilomeetreid

Erkki Pärna

Erkki Pärna

Baltikumi tellimus- ja regulaarveo ärisuuna juht

Meil on kindel eesmärk – olla läbi kvaliteetse teenuse ja professionaalse teeninduse parim bussiettevõte Baltikumis!
Teeme kõik endast oleneva, et kliendini jõuaks tellimus alati õigeaegselt ning ta saaks murevabalt liigelda.
Turuliidri roll kohustab meid mitte ainult klientide vaid ka töötajate ootusi ületama. Tahame oma juhtimiskultuuriga anda eeskuju teistele ja olla parim tööandja oma inimestele.

Anti Kivi

bussijuht

Mina olen Hansabussi juht alates 2007. aastast. Mind on hoidnud töö mitmekesisus, seda eriti tellimusveos. Oma töös puutun kokku erinevate inimeste ja gruppidega, ning külastan kohti, mis muidu minu marsruudile ei jääks. Ma hindan oma ameti juures väga seda, et elu ei ole kindlates raamides, vaid muutub kogu aeg. See hoiab töö uudse ja huvitavana!

Anti Kivi

Kontaktid

Hansabuss Eesti
Paavli 6, 10412, Tallinn
https://www.hansabuss.ee/

Hansabuss Latvia SIA
Biekensalas iela 5
Riga, Latvia
https://www.hansabuss.lv/

Jälgi meid sotsiaalmeedias