IV Pluss AS on suurima valikuga tarbesõidukite ning busside müügi ja teenindusega tegelev ettevõte Eestis. Tegeleme kõikide Iveco ja Fiat Professional toodete müügi, finantseerimise ning hoolduse ja järelteenindusega. Ühtlasi tegeleme ka raskesõidukite müügi ja teenindusega.
IV Pluss AS on järgmiste suurte kaubamärkide esindaja Eestis:
Iveco, Iveco Bus, Iveco Astra, Fiat Professional, Feniksbus, Laika.
Ühtlasi on IV Pluss AS Forveda pealisehituste maaletooja ja Tevori puksiirautode pealisehituste pakkuja Eestis.

Lätis, Virazas töökojas tegeleme remondi, hoolduse, diagnostika ja rehvitöödega.

0

Eestis tegutsenud

0

Töötajat

0

Müüdud tarbesõidukid

Bruno Kubja

Bruno Kubja

IV Pluss juhatuse liige

Meie eesmärk on olla klientidele parimaks partneriks – seda nii teeninduses kui müügiprotsessis. Meil on enda osas kõrged nõudmised, mis püsivad tänu kvalifitseeritud ja kliendikesksetele IV Plussi inimestele, kes ei anna kvaliteedi ega turvalisuse arvelt kunagi järgi.
Me teame, et meie inimesed on professionaalsed ja pidev õppimisvõime teeb nad veelgi paremaks. Just sel põhjusel näeme töötajate pidevas arendamises ja koolitamises väärtust, mis toob kasu nii neile endile kui ka meie klientidele.

Alen Allik

Müügijuht

Liitusin IV Plusiga 2005. aastal. IV Pluss on pika ajalooga ettevõte, mis on tuntud oma usaldusväärsuse poolest. Tugev bränd aitab mind minu töös, kliendid juba teavad, et me pakume alati parimat.
Oma töös meeldib mulle see, et tooted muutuvad pidevalt ja töö ei muutu üksluiseks. On piisavalt koolitusi, mis toimuvad erinevates huvitavates riikides.
Meie meeskond on sõbralik ja meeldiv, mis loob hea õhkkonna!

Alen Allik