Ettevõte BBT OÜ pakub laia tootevalikut nii töötleva tööstuse kui ka ehitussektori klientidele. Lahendusi oma igapäevatöö lihtsustamiseks ja efektiivsemaks muutmiseks leiavad meilt nii metalli -, puidu-, kui ka ehitusettevõtted.

Meie meeskonna kogemus ulatub tööstuslike viimistlustehnoloogiate alal aastasse 1994. Nende aastate jooksul on tarnitud kümneid suuri haaveldus- ning vedel- ja pulbervärviliine paljudele Eesti tööstuse lipulaevadele nagu ABB, BLRT, Konesko, Saku Metall, Levadia, E-Profiil, Maru Metall, HANZA Mechanics, Jalax, Ets Nord, T-Tammer, Hekotek, Kitman, Toode, Favor, Palmse Metall, Viljandi Aken ja Uks, Lasita jpt.

Meie tegevusvaldkondade hulka kuulub nii üksikseadmete müük kui ka tervikliinide projekteerimine, tarnimine, paigaldus ja kasutajakoolitus. Pakume paljudele erinevat marki seadmetele varuosi, hooldust, moderniseerimist, väike- ja suurseadmete kolimis – ning paigaldusteenust

Meie partneriteks on oma ala tipptegijad. Oleme järgmiste kaubamärkide esindaja Eestis:

  • Graco (vedelvärvilahendused)
  • Nordson (pulbervärviseadmed)
  • GTV Blast (vedelvärvi- ja haaveldusliinid)
  • Kigo (pulbervärviliinid)
  • Airblast (haaveldusseadmed)
  • Defelsko (mõõteseadmed)
  • Dan Fugt (niisutuslahendused)

Oma tegevuses peame oluliseks usaldusväärsust, kliendikesksust ja koostööd.

Meie eesmärk on olla oma klientidele hea partner ja kaasamõtleja.

Mõtleme ja tegutseme targalt!

0

Töötajat

0

Aastat kogemusi

Raavo Kangur

Raavo Kangur

juhatuse liige

Tööstusliku viimistlusetehnoloogiate valdkonnaga puutusin kokku esimest korda 2013 aastal.
Müügispetsialisti ametit pidades sain tutvuda ja aidata igapäevaselt erinevatel tootmisettevõtetel oma tööprotsesse paremaks muuta.

Erinevate seadmete ja tehnoloogiate huvilisena köitis mind antud valdkond sedavõrd, et otsustasin luua ettevõtte, kelle töötajad tegutsevad kiirelt, professionaalselt ja pakuvad alati innovaatilisi lahendusi. Eesmärk on mõelda ja leida koos kliendiga sobilik lahendus töö efektiivsemaks muutmiseks.

Oleme kaasanud ettevõttesse oma ala parimad tegijad ning peame oluliseks investeerimist nii inimestesse kui ka tööks vajalikesse seadmetesse.
BBT OÜ- l on olnud võimalus juba lühikese aja jooksul teostada tuntud eesti tootmisettevõttes eri suurustega projekte, seda nii vedel- ja pulbervärvimise, abrasiivpuhastus kui ka tööstusliku ventilatsiooni valdkonnas.

Eesmärk on kasvatada käivet iga aasta ja võita klientide usaldus, et ühel päeval turuliider olla.
Soovime, et klient tunneb meiega end alati mugavalt ja soovib tagasi tulla isegi kui selleks ei ole tungivat vajadust.