Collection Cars on heade sõprade ühine pingutus, mis ammutab elujõudu kirest klassikaliste autode vastu. Oleme vanasõidukite osas valivad ja pühendunud. Kollektsioon kerkib kogemuse, sügava tehnikahuvi ja pideva töö najal. Meie autod saavad suurepärast hoolt ning on alati valmis tähelepanu keskpunkti veerema või austajaid unustamatule sõidule viima.

Vanasõidukil ja vanal sõidukil on vahe. Klassikaline auto on killuke ajaloost, mis omab tõusvat väärtust ja pakub ainulaadset elamust. Inimestele, kes räägivad sama keelt, soovime parimal meelel nii nõu kui ka jõuga abiks olla!

0

Autot kollektsioonis

Gregor

Gregor

tegevjuht

Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta (Juhan Liiv). See lause saadab minu tegemisi ka vanasõidukite vallas. Olen loomult uudishimulik ja igale uuele kogemusele püüan ajaloost täiendavat selgitust leida.

Autost on ammu kujunenud igapäevane tarbeese. Ühed neist vajuvad unustusehõlma ja ei kipugi sealt uuesti päevavalgele kerkima. Teised jällegi loodi niivõrd unikaalsena, et neile omistatakse kunstiline väärtus juba valmides ning mälestus millestki ilusast ei lase ajahambal ihalusel kordumatu sõiduelamuse vastu kustuda.

Olen üle kümne aasta autodega pühendunult seotud olnud. Oman vastavat haridust ja pikaajalist kogemust nii mehaanika, keretöö kui ka turuliikumiste valdkonnas. Suure osa vabast ajast olen kulutanud autoajaloo uurimisele, sõidukite taastamisele ja vanasõidukite osas nõu jagamisele. Tundes, et ma sellest ametist väsida ei oska ega soovi, olen täna just siin, enda jaoks õiges kohas.

Kontaktid

Lelle 24
11318 Tallinn

https://collectioncars.com/

Jälgi meid sotsiaalmeedias