Purjetajatest vendade Roihude olümpiapüüdlusi asus toetama Hansa Grupp
04. november 2019

Purjetajatest vendade Roihude olümpiapüüdlusi asus toetama Hansa Grupp

Olümpia paadiklassis 49er sõitvate purjetajate Juuso ja Henri Roihu toetuseks sõlmis Tallinna Jahtklubi kaks aastat kestva sponsorlepingu Eesti ühe juhtiva transpordiettevõtete kontserniga Hansa Grupp OÜ. Ettevõte panustab Eesti purjetajate arengusse alates käesolevast hooajast.

Vendade Roihude kaugem eesmärk on tuua Eestile medal 2024 aasta olümpialt. Hansa Grupi juhatuse esimehe Neeme Tammise sõnul imponeeris ettevõttele meeste töökus ja ambitsioonikus. „Juuso ja Henri Roihu on noored andekad mehed, kes teevad igapäevaselt tööd selle nimel, et võidelda endale välja koht 2020. aasta Tokyo olümpiamängudel. Katsume omalt poolt anda hoogu, et noorte meeste ambitsioonikad plaanid saaksid teostatud“, lisas Tammis.

Selleks, et tagada õigus võistlemiseks 2020 aasta Tokyo olümpiamängudel, sõidavad Juuso ja Henri Roihu juba detsembris Uus-Meremaal toimuvale MM-le.

Rahvusvahelise Purjetamisliidu olümpiaklasside edetabelis on Juuso Roihu ja Henri Roihu 49er klassis Eesti sõitjatest kõrgeimal kohal.

Hansa Grupp on suurimaid Eesti kapitalil põhinevaid bussitranspordi -, autorendi ja tarbesõidukite müügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Balti riikides, kuhu kuulub 16 ettevõtet. Kontsern annab tööd enam kui 700 inimesele.

Hoolime oma inimestest ja pingutame selle nimel, et luua keskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoituna!

Liitu meiega!