Baltic Mobility uus juhatuse liige on Karmo Kaares
17. juuni 2020

Europcari frantsiisiomaniku Baltic Mobility OÜ uus juhatuse liige on Karmo Kaares, kes hakkab ühtlasi juhtima Europcari teenusliisingu ärisuunda Balti riikides.

Karmo Kaares on aidanud üles ehitada Balti Autoliisingu ning viimased 14 aastat töötas ta ALD Automotive Balti riikide juhina.

Baltic Mobility teise juhatuse liikme Argo Rebase sõnul on Kaares üks turu kogenumaid tegijaid. “Meil on tema liitumise üle väga hea meel. Rendi- ja liisinguäri on suures muutumises ja ellu jäävad need, kes on hästi kapitaliseeritud ja kel on mitmekesine kliendiportfell. Meil on tuntud frantsiisipartner ja tugev omanik Hansa Grupi näol. Tegevjuhtkonna laiendamine sobib sellesse mudelisse hästi,“ sõnas Rebane.

„ Mul on hea liituda Baltic Mobility’ga, kuna ettevõtte ja minu nägemus teenusliisingu arengust ja ettevõtte ambitsioonidest ühtisid. Kogu mobility-kontseptsioon on maailmas muutumas ja tahame Balti riikides olla selles valdkonnas esireas. Hansa Grupp on hea sümbioos rahvusvahelise ettevõtte oskusteabe ja kohaliku ettevõtte paindlikkusest,“ ütles Karmo Kaares.

Europcar on maailma üks suurimaid autorendifirmasid ja Euroopa turuliider. Europcari frantsiisiomanik Balti riikides Baltic Mobility kuulub alates 2013. aastast Hansa Gruppi.

Hansa Grupi nõukogu esimehe Neeme Tammise sõnul on rendiäri grupile kuuluvate bussitranspordiettevõtete kõrval suure potentsiaaliga. “Tänane olukord turul on vaatamata selle absoluutmahtude kukkumisele atraktiivne. Baltic Mobility on kogu aeg pidanud kohalikku klienti oluliseks ja nüüd, kus turism on saanud rängalt pihta, hakkab see strateegia tööle. Nii kogenud ja äri tundva tippjuhi kui Karmo Kaarese liitumine meie meeskonnaga on heaks uudiseks kogu kollektiivile,” ütles Tammis.

Hoolime oma inimestest ja pingutame selle nimel, et luua keskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoituna!

Liitu meiega!